Firma

Numer jeden od 2000 roku !

Szanowni Państwo,

Pragnę zainteresować Państwa swoją ofertą dotycząca produkcji, serwisu oraz montażu reklamy wizualnej na wszystkich nośnikach reklamowych. Firma mieści się w Dąbrówce koło Radzymina, w odległości 30 km od Warszawy, przy tasie na Białystok.

Konkurencyjna…

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz rzetelną kalkulacje do przedstawienia oferty. Prace w większości wyceniamy na podstawie zaproponowanego przez nas lub klienta projektu, gdzie każda kalkulacja jest indywidualnie oceniana możliwościami lub wymogami rozwiązań technicznych (konstrukcję, przygotowanie podłoża), użycia materiału w oraz odpowiedniej grafiki. Proponujemy ceny kompleksowej usługi, z uwzględnieniem transportu oraz montażu. Ustalone ceny przed wykonaniem zlecenia nie zmieniają się po wykonaniu. Nie ma tzw. kosztów nieprzewidzianych. W przypadku realizacji zlecenia nie pobieramy dodatkowych opłat związanych z przygotowaniem oferty i projektu graficznego.
 

Serwis…

Dysponujemy dwoma stałymi ekipami z dużym doświadczeniem serwisowym, co czyni nas konkurencyjnymi wobec innych firm gdyż nie doliczamy do cen dojazdu związanego z serwisem czy wykonaniem reklamy, przygotowaniem projektu. Uczestniczymy lub aranżujemy wspólne spotkania ze zleceniodawcą i jego klientem w celu skrócenia procesu powstawania realizacji zlecenia.

Czas realizacji...

Jesteśmy firmą elastyczną i obecne możliwości pozwalają nam proponować minimalny czas wykonania 24 H a maksymalny czas, przy projektach z konstrukcją do 14 dni od momentu podpisania finalnego wyglądu reklamy tzn. zatwierdzenia projektu. Dostosowujemy się również do specyficznych godzin otwarcia punktu, w których możliwy jest montaż reklam np. po godzinie 22.00.
 

Doświadczenie...

Ilość wykonanych reklam oraz styczność z niestandardowymi sytuacjami i zleceniami czynią nas firmą odpowiedzialną i skuteczną a dowodem na to jest brak reklamacji wykonanych prac.
 

Zasięg działania

Obejmujemy głównie klientów z Warszawy i jej okolic. Przyjmujemy także zlecenia prac montażu o zasięgu ogólnopolskim.

Zaufali nam


dołącz do grona zadowolnych klientów

© 2022 REKPOL - reklama zewnętrzna - Radzymin, Wołomin, Marki, Wyszków, Warszawa | Wykonanie: art-MEDiA
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności