Baza firm medycznych

Firma:
Centrum Leczenia Otyłości OTC dr n. med. Ewa Fenc-Czajka
Branza:
Ulica:
Krzywoustego 9-10
Miasto:
Szczecin
Tel.:
880 220 020
Fax:
Opis działalności:

Witamy w Centrum Leczenia Otyłości OTC

 

Szanowni Państwo, witamy w Centrum Leczenia Otyłości OTC,
Wielu z Was, Waszych bliskich, przyjaciół, znajomych skorzystało już z naszej pomocy i cieszy się piękną figurą i co najważniejsze dobrym zdrowiem.
Czy i Ty chcesz pójść w ich ślady – odstawić lub zmniejszyć dawki przyjmowanych leków , cieszyć się zdrowiem i wspaniałą sylwetką?
Czekamy na Twoją decyzję, powiedzenie:
TAK dla zdrowia, pięknej figury, lekkości życia,
TAK, aby oddychać „pełną piersią”, nie chrapać w nocy (co męczy współmałżonka a Ciebie krępuje),
TAK dla sprawnych i już nie bolących kolan, kręgosłupa.

Jest to możliwe i bardzo łatwe do osiągnięcia, gdy zdecydujesz się dokonać tego z nami.

NIE OBAWIAJ SIĘ – osobiście zapewniam każdego z Państwa, że w czasie całej kuracji nigdy nie odczujecie głodu, a dieta będzie o ile to możliwe (pozwoli na to stan zdrowotny) zbliżona do Państwa gustów kulinarnych.

GŁÓD JEST WROGIEM LECZENIA OTYŁOŚCI i w czasie dobrze prowadzonych kuracji odchudzających nie ma prawa występować. Posiłki mają nam smakować, aby mózg akceptował „nasze odchudzanie”. Źle dobrana dieta pod względem upodobań kulinarnych, zniechęca nas po krótkim okresie do jej dalszego stosowania.

Moje doświadczenie zawodowe to blisko 40 lat pracy, w czasie których zawsze starałam się być przyjacielem pacjenta. Metoda leczenia, która stworzyłam w oparciu o najnowsze zdobycze wiedzy w tym zakresie i zasady leczenia pacjenta przez Europejskie Towarzystwo Badań nad Otyłością (którego jestem aktywnym członkiem), nosi w sobie cechy mojej własnej innowacji w oparciu o długie lata praktyki, zgłębiania wiedzy zaczerpniętej zarówno z medycyny akademickiej (konwencjonalnej), jak i innych metod leczenia z medycyny naturalnej. Metoda jest prawnie zastrzeżona, a w OTC wprowadzona jako standaryzacja usług. W prowadzeniu Państwa pomagają psycholodzy i nowoczesna metoda Biofeedback. Służymy również warsztatami psychologicznymi i dietetycznymi.

Wszystkich naszych pacjentów otaczamy wyjątkowo spokojną, ciepłą i przyjazną dla każdego atmosferą. Rozumiemy duszę pacjenta z nadwagą i otyłością. Problemem dla niektórych jest nadwaga już rzędu paru bądź kilku kilogramów, które uporczywie nawracają i stanowią o naszym poczuciu nieatrakcyjności lub też poważne problemy zdrowotne, kiedy otyłość dotyczy kilkudziesięciu zbędnych kilogramów, co łączy się z utratą zdrowia.

Leczenie prowadzone przez nas jest zawsze holistyczne, traktuje każdego pacjenta jako całość (w tym jego ciało i psychikę). Do wszystkich pacjentów podchodzimy z tą samą troską i zrozumieniem i każdy z Państwa znajdzie u nas pomoc, której oczekuje. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oczekujemy na was w przestronnych, nowoczesnych wnętrzach, emanujących spokojem i dyskrecją.

Z poważaniem
Dr n. med. Ewa Fenc-Czajka