Baza firm medycznych

Firma:
Master Spas Polska - Peon , Wojciech Ciżek
Branza:
BASENY,SAUNY,SPA
Ulica:
TARNOBRZESKA 20
Miasto:
SZCZECIN
Tel.:
505-11-66-08
Fax:
Opis działalności:

Master Spas to producent basenów, który od trzydziestu lat pracuje nad udoskonaleniem swoich doświadczeń w produkcji spa ogrodowych. Wszystkie nasze baseny spa są ulepszane w celu osiągnięcia doskonałej konstrukcji, finezyjnego wykonania, możliwości innowacyjnej i nowoczesnej terapii. Dzięki właściwie dobranym materiałom izolacyjnym, starannej filtracji i niezawodnym systemom grzewczym, Master Spas od wielu lat kojarzy się z udanym relaksem.

Baseny ogrodowe Master Spas uwzględniają indywidualne potrzeby naszych klientów i dostosowane są do Twoich preferencji i celów. Nie ma przy tym znaczenia, czy będziesz chciał korzystać z basenu sam, czy z całą, wielodzietną rodziną. Oferujemy baseny przydomowe o różnej wielkości - od mniejszego LSX 557, aż do nowego LSX 1000 o rewolucyjnej konstrukcji, z wbudowaną leżanką.

Minibaseny z serii Legend Xtreme osiągają nowy standard w świecie luksusowych, ogrodowych basenów. Dzięki zastosowanym innowacjom domowe spa uzyskuje wyśrubowane normy. Wyjątkowość oraz niezwykła przyjemność z użytkowania sprawiają, że będziesz chciał przesiadywać w nim długie godziny, zaznając relaksu sam lub z Twoimi bliskimi. Wypróbuj Master Spas!