Oferta

Będąc Agencją Reklamowo - Usługowo - Wydawniczą oferujemy Państwu kompleksową obsługę związaną z wszelkiego rodzaju reklamą Państwa firmy. Oferta ta dotyczy głownie reklamy w naszych dwóch pismach branżowych - miesięczniku "Budownictwo i wyposażenie wnętrz" oraz kwartalniku "Medycyna, Uroda i Ty". Nakład każdego z nich to 10 000 egz. Kolportowane są one na terenie Szczecina, Polic, terenów przygranicznych oraz w systemie tzw. "kolportażu bezpośredniego". Firmy reklamujące się u nas oraz inne firmy: budowlane, deweloperskie, obrotu nieruchomościami i medyczne otrzymują nasze katalogi drogą pocztową.

Na wszystkich imprezach w halach MTS związanych z branżami naszych gazet mamy swoje stoisko, z którego wydajemy katalogi wszystkim odwiedzającym. Od roku 2006, będąc z firmą M-EXPO współorganizatorem "Zachodniopolskich Targów Nieruchomości i Inwestycji", tworzymy dodatek do naszej gazety "Budownictwo i wyposażenie wnętrz" pt. "NIERUCHOMOŚCI", który wraz z pismem jest rozprowadzany wśród wszystkich osób odwiedzających te targi. Taka forma kolportażu powoduje, że docieramy do wyselekcjonowanej grupy osób zainteresowanych branżą budownictwa, wyposażenia wnętrz i nieruchomości, jak również osób zainteresowanych medycyną, oraz szeroką pojętą sferą urody i aktywnego wypoczynku. Nasze wydawnictwa kolportujemy, także w bankach, urzędach, dużych sklepach, aptekach, szpitalach, przychodniach itp.

W ramach ceny za umieszczenie ogłoszenia w naszych gazetach zapewniamy BEZPŁATNE wykonanie projektu reklamy z materiałów powierzonych przez Państwa, druk reklamy w naszych wydawnictwach oraz dystrybucję we wszystkich wspomnianych kanałach kolportażu.

Łącznie z reklamą w naszych katalogach branżowych, możemy zaoferować Państwu również reklamę w Internetowym Informatorze naszego wydawnictwa, który znajduje się na stronie www.rekpol.pl, gdzie przy pomocy specjalnie opracowanej wyszukiwarki można odszukać Państwa firmę i zapoznać się z jej działalnością oraz przejść na ewentualnie posiadaną przez Państwa stronę WWW. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań aby informator ten stał się jak najbardziej przydatnym oraz popularnym narzędziem wśród mieszkańców Szczecina i okolic do poszukiwania firm z branży budowlano-wyposażeniowej, medycznej oraz firm związanych z szeroko pojęta urodą i aktywnym wypoczynkiem.

Jeśli macie Państwo takie życzenie, to nasze biuro reklamowe poprowadzi także Państwa sprawy, w prasie codziennej lub radiu (Kurier Szczeciński, Głos Szczeciński, Gazeta Wyborcza, Kontakt) - przygotujemy odpowiedni projekt oraz załatwimy za Państwa wszystkie związane, z tą formą reklamy formalności.

Zajmujemy, się również wykonywaniem wszelkiego rodzaju druków reklamowych począwszy od eleganckich wizytówek poprzez zaproszenia, ulotki, dyplomy, teczki, kończąc na wszelkiego rodzaju katalogach a wszystko to w niezwykle atrakcyjnych cenach.