Baza firm budowlanych

Firma:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA DĄB
Branza:
nieruchomości
Ulica:
Rydla 71 a
Miasto:
Szczecin
Tel.:
dział sprzedaży 91-46-05-306 91-46-05-313
Fax:
Opis działalności:


  Jesteśmy jedną ze starszych i zarazem największą spółdzielnią mieszkaniową w Szczecinie. Znajdujemy się także w czołówce krajowej spółdzielczości. Zaczynaliśmy niezwykle skromnie, przejmując w drugiej połowie 1966 roku dwa budynki w Dąbiu. W latach 70-tych rozpoczęły się nasze pierwsze inwestycje. Realizowaliśmy kolejno duże osiedla na całym Prawobrzeżu - Słoneczne, Majowe, Bukowe.
Od roku 1992 należy datować naszą obecność w lewobrzeżnej części Szczecina, kiedy to spółdzielnia przejęła mieszkania zakładowe Stoczni Szczecińskiej, by obecnie wznosić nowe osiedla mieszkaniowe w Bezrzeczu i Warzymicach.

Współcześnie Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" to siedem osiedli (sześć na Prawobrzeżu i jedno na Lewobrzeżu), ponad 16 tysięcy mieszkań, w których żyje ponad 40 tys. osób. Z tego wynika, że co dziesiąty szczecinianin jest naszym lokatorem. Początki spółdzielni sięgają października 1965 roku. Wówczas w Dąbiu odbyło się pierwsze zebranie informacyjne z udziałem przedstawicieli największych zakładów pracy tej dzielnicy.

 

MIESZKANIA GOTOWE DO ZASIELENIA !

-Ul.Kurpiów Sczecin-Dąbie

-Warzymice Osiedle Dębowe

-Bezrzecze Osiedle Cynamonowe