Baza firm budowlanych

Firma:
Rajpur Grzegorz Rajewski
Branza:
Ulica:
Miasto:
Karwowo 7 72-005 Przecław Gm. Kołbaskowo
Tel.:
515 171 606, 506 067 738
Fax:
91 311 66 86
Strona www:
Opis działalności:

Firma Rajpur działa na rynku budowlanym już od wielu lat. Przez ten czas naszą główną specjalnością stało się wykonywanie izolacji cieplnych dla przemysłu i rolnictwa z wykorzystaniem technologii PUR - natrysków pianką poliuretanową. Pracowaliśmy zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw oraz gospodarstw rolnych w Polsce i Europie.

Od kilku lat naszą ofertę ociepleń kierujemy także do klientów indywidualnych - stworzyliśmy dział specjalizujący się w izolacjach pianą poliuretanową w domach mieszkalnych. Dzięki bogatym doświadczeniom i rozbudowanej bazie sprzętowej jesteśmy w stanie dostarczyć produkt najwyższej jakości dostosowany do indywidualnych wymagań.

Badania termowizyjne to naturalne poszerzenie naszej oferty - inspekcje termowizyjne przeprowadzamy od lat przy okazji zleceń na prace ociepleniowe w przemyśle i rolnictwie. Teraz naszą wiedzę zebraną przy pracy w innych branżach chcemy wykorzystać dla dobra klientów indywidualnych i skupić się na coraz chętniej stosowanych badaniach termowizyjnych domów i mieszkań.

Zapraszamy do korzystania z naszych doświadczeń.