Baza firm budowlanych

Firma:
Projektowanie Ogrodów MAGNOLIA Rafał Łapiński
Branza:
Ulica:
Bielkowo 1H
Miasto:
Kobylanka
Tel.:
604 22 44 40 , 660 739 101
Fax:
Opis działalności:

Firma Magnolia istnieje od 1998 roku. Przez 16 lat działalności wykonaliśmy ponad 100 ogrodów na terenie Szczecina i okolic.

Jej założycielem i właścicielem jest mgr inż. Rafał Łapiński - absolwent Akademii Rolniczej w Szczecinie. Wiedzę i doświadczenie w zakresie projektowania oraz zagospodarowywania terenów zieleni, zdobywał i poszerzał na zagranicznych praktykach w Niemczech oraz Szwajcarii. Posiada uprawnienia Inspektora Nadzoru Terenów Zieleni.


Przedmiotem działalności firmy jest kompleksowa obsługa terenów zieleni włączając projektowanie, wykonawstwo oraz całoroczną pielęgnację.


Wśród naszych prac wiodą prym ogrody przydomowe, jednak zajmujemy się również szeroko pojętą zielenią miejską przy firmach, hotelach, na osiedlach, przy szkołach itp.
Nasze prace można obejrzeć na terenie województwa Zachodniopomorskiego m. in. w Szczecinie, Stargardzie, Goleniowie, Nowogardzie, Świnoujściu.


Dysponujemy nowoczesnym, profesjonalnym sprzętem ogrodniczym, który umożliwia nam prace na dużych powierzchniach związanych z niwelacją terenu, dokonywaniem niezbędnych zabiegów pielęgnacyjnych, szczególnie w okresie wiosennym ( rekultywacja trawników, przycinanie drzew i krzewów).


Kładziemy duży nacisk na jakość wykonywanych usług oraz bierzemy pod uwagę gust i preferencje klientów.