Baza firm budowlanych

Firma:
LEGRA
Branza:
NIERUCHOMOŚCI
Ulica:
MONTE CASINO 30
Miasto:
SZCZECIN
Tel.:
91-83-141-89
Fax:
Opis działalności:

Nabycie lub sprzedaż mieszkania, domu, czy  działki budowlanej …, jest wydarzeniem bardzo ważnym i często w znacznym stopniu determinującym wiele kolejnych lat naszego życia.

Dlatego też nie możemy być w tym momencie zdani wyłącznie na siebie. Potrzebujemy kogoś, kto w tej wyjątkowej chwili udzieli nam wsparcia,  będzie służyć fachową poradą,  będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem  i  bezpieczeństwem całej transakcji

Firma nasza oferuje swoim klientom taką pomoc!

Świadczymy nie tylko profesjonalne  usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, ale jesteśmy także doradcą. Nasi Klienci kupując, sprzedając lub wynajmując nieruchomość otrzymują kompleksową usługę doradztwa na każdym etapie planowania i dokonywania transakcji.

Doświadczenie, poparte teoretyczną wiedzą oraz wsłuchiwanie się w potrzeby klienta sprawia, że wybierając współpracę z naszym biurem, uzyskacie Państwo usługę zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.


Zadowolenie klientów jest dla nas najlepszą formą reklamy, dlatego też szczególny nacisk kładziemy na profesjonalne reprezentowanie zleceniodawcy począwszy od wstępnej analizy  potrzeb, po finalizację transakcji i usługi posprzedażowe.

Prawidłowy przebieg transakcji nadzoruje licencjonowany pośrednik – licencja zawodowa nr 5915.

Maklerzy działający w ramach  firmy to młody, prężny zespół, biorący udział w licznych szkoleniach i stale podnoszący swoje umiejętności oraz kwalifikacje zawodowe. Wszelkie działania firmy są objęte ustawowym obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej OC w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. 

Zakup lub wynajem nieruchomości za pośrednictwem naszego biura to

BEZPIECZEŃSTWO  i WYGODA

ponieważ w jednym miejscu zainteresowani klienci otrzymują:

- ponad 4000 atrakcyjnych ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości w Szczecinie i  okolicach

- rzetelną analizę stanu prawnego nieruchomości

- doradztwo prawne i finansowe związane z zakupem nieruchomości

- obsługę przedprojektowę inwestycji

- możliwość zakupu domów gotowych według indywidualnych projektów

- informację o kredytach hipotecznych i certyfikatach energetycznych

oraz usługi projektantów wnętrz i ogrodów.