Baza firm budowlanych

Firma:
SPIN
Branza:
OGRODZENIA,BRAMY GARAŻOWE,ZABEZPIECZENIA
Ulica:
JAGIEŁŁY 20 A
Miasto:
SZCZECIN
Tel.:
91-484-50-86
Fax:
Opis działalności:

Firma Spin Bobko i Staniewski to firma prywatna, istniejąca na rynku od 1992 roku, w całości oparta na polskim kapitale. Dzięki wysokiej jakości produktom, sprawnemu zarządzaniu oraz pełnemu zaangażowaniu młodej, solidnie wykształconej kadry zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona klientów.

Dzięki konsekwentnie realizowanej polityce rozbudowy i modernizacji firmy, przy jednoczesnym poszerzaniu asortymentu wyrobów i usług, w ciągu zaledwie kilku lat staliśmy się liderem wśród producentów wszelkiego rodzaju systemów przeciwsłonecznych, przeciwowadowych i zabezpieczających. Ponadto w swojej ofercie posiadamy najnowszej generacji napędy i automatykę firm należących do światowych liderów branży elektronicznej.

Oferowane przez nas wyroby, dzięki starannemu wyselekcjonowaniu dostawców,  wykonane są z wysokiej jakości komponentów gwarantujących ich trwałość i niezawodność, czego potwierdzeniem jest uzyskanie licznych atestów, certyfikatów, rekomendacji oraz nagród plasujących nas w ścisłej czołówce firm oferujących podobne produkty i usługi. Dynamiczny wzrost sprzedaży potwierdza, iż nasze produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem Klientów zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Na większość z naszych wyrobów gotowych posiadamy Aprobatę Techniczną stwierdzającą jego przydatność do obrotu i powszechnego stosowania w budownictwie.

Na wykonane i zamontowane przez nas produkty udzielamy gwarancji, a po jej upływie zapewniamy serwis pogwarancyjny.

Wysoka jakość wyrobów oraz usług obok ceny i terminowości jest dla nas podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia wśród naszych klientów opinii zaufanego partnera.