Baza firm budowlanych

Firma:
SERWIS-BUD
Branza:
POGOTOWIE LOKATORSKIE
Ulica:
NIEMIERZYŃSKA 7 / U 1
Miasto:
SZCZECIN
Tel.:
91-422-44-48 KOM 726-25-25-25
Fax:
Opis działalności:

Szanowni Państwo!

Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym od 1999r. Przez ostatnie lata przeprowadzaliśmy wiele dużych inwestycji na terenie Szczecina i nie tylko. Między innymi: Katedra, Urząd Miasta Szczecin, Hotel Fokus , Bank BPH, Real ,wielu zarządców nieruchomości oraz wiele remontów kościołów w Polsce.

Wychodząc naprzeciw mieszkańcom Szczecina w 2005r otworzyliśmy jako pierwsi Pogotowie dekarsko-alpinistyczne, gdzie pod całodobowym telefonem dyżuruje dyspozytor. Dzięki temu mieszkańcy w sytuacjach kryzysowych mogą skorzystać z natychmiastowej pomocy w zabezpieczeniu połaci dachowej, zabezpieczeniu po pożarze czy tez zabezpieczeniu uciążliwego przecieku. W 2006r rozszerzyliśmy działalność o usługę polegającą na dozorowaniu obiektów (osiedla, budowy, hale magazynowe i produkcyjne ,itp…)

Kochani!

Jako właściciel firmy chcę świadczyć usługi na wysokim poziomie, które ułatwią Państwu życie. Nasi pracownicy są to osoby po dużej selekcji, wiedzą że są do  Państwa dyspozycji, że mają pomagać w różnych sytuacjach życiowych że nasi klienci mają poczucie że w każdej dziedzinie mogą do nas się zgłosić i otrzymają od nas pomoc. Jest to także moją dumą że przez lata usługi i założenia się sprawdzają, że klienci są zadowoleni a my ich coraz bardziej zaskakujemy wprowadzając coraz to nowsze metody wykonywanych usług  W chwili obecnej posiadamy maszyny do odśnieżania dachów, ulic(pługi), zamiatarki, maszyny myjące garażowiska na mokro, sprzęt alpinistyczny, rusztowania.

Dumą naszą jest to, że możemy dzielić się także z innymi. Jesteśmy sponsorami wielu szkół, Szczecińskiej Katedry oraz Polskiego Związku Głuchych

Zapraszam do współpracy, udowodnijmy innym  że za te same pieniądze możemy mieć lepiej, że przez 24 h możemy się do kogoś zgłosić z problemem wiedząc, że zrobimy wszystko by Państwu pomóc.