Baza firm budowlanych

Firma:
ANA POMPY
Branza:
OGRZEWANIE,WENTYLACJA,KOMINKI.POMPY
Ulica:
BRYCZKOWSKIEGO 1 A
Miasto:
SZCZECIN
Tel.:
91-46-20-358
Fax:
91-46-20-358
Opis działalności:

Witamy na stronie firmy „ANA”. Jesteśmy spółką rodzinną, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje w branży. Naszą specjalnością jest armatura przemysłowa i sanitarna. Oferujemy asortyment taki jak pompy, podgrzewacze wody, grzejniki czy biologiczne oczyszczalnie ścieków. Wszystkie te urządzenia wyróżniają się niezwykle wysoką jakością.

Nasza firma działalność rozpoczęła w 1991 roku. Przez cały ten okres dokładaliśmy wszelkich starań, aby regularnie poszerzać ofertę oraz realizować potrzeby Klientów. Główną siedzibą przedsiębiorstwa jest Szczecin. Posiadamy także wiele składów fabrycznych.

Warto podkreślić, że na współpracę z firmą „ANA” zdecydowało się wielu renomowanych producentów. W ten sposób mamy pewność, iż dostarczamy Państwu znakomity gatunkowo asortyment. Na potwierdzenie tego zachęcamy do zapoznania się z referencjami.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie Państwu rozwiązań takich jak oczyszczalnie biologiczne, armatura przemysłowa czy urządzenia sanitarne, które spełnią wszystkie wymogi i oczekiwania.