Baza firm budowlanych

Firma:
DOD SYSTEM
Branza:
OKNA,DRZWI,ROLETY
Ulica:
KOŁŁĄTAJA 10
Miasto:
SZCZECIN
Tel.:
+48 91 423 52 55
Fax:
+48 91 423 52 55
Strona www:
Opis działalności:
Firma D.O.D. SYSTEM istnieje od 1998 roku. Naszym zadaniem jest zabezpieczenie potrzeb naszych klientów w zakresie profesjonalnej zabudowy otworów budowlanych.

Posiadamy wiedzę i środki techniczne, aby przygotowana kompleksowo oferta mogła być podstawą podjęcia ostatecznej decyzji. Wykonujemy projekty systemowych rozwiązań, z pełnymi danymi technicznymi użytych materiałów i urządzeń. Przeprowadzamy szczegółową kalkulację planowanego przedsięwzięcia do żądanego poziomu wykonania.

Zapewniamy transport i wykonawstwo przez fachowe grupy montażowo-budowlane. Nasze biuro handlowe to miejsce bezpośrednich kontaktów z naszymi klientami, gdzie finalizujemy zlecenia, oraz służymy pomocą i radą. Nasz system sprzedaży bezpośredniej umożliwia pełną i kompleksową prezentację produktów zarówno klientowi indywidualnemu jak i instytucjonalnemu. Nasi przedstawiciele gotowi są na dojazd do kontrahenta na terenie województw zachodniej polski w ciągu 24 godzin od zgłoszenia, aby szybko i profesjonalnie zaprezentować nasz asortyment.