Baza firm budowlanych

Firma:
VERDI MEBLE
Branza:
MEBLE
Ulica:
ŁUKASIŃSKIEGO 118
Miasto:
SZCZECIN
Tel.:
605-842-706
Fax:
Strona www:
Opis działalności:

Piękne, komfortowe i trwałe oraz w atrakcyjnych cenach - jeżeli takich mebli wypoczynkowych Państwo poszukują , to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasz sklep oferuje meble wypoczynkowe, tapicerowane w skórze naturalnej, jak również w wysokogatunkowej tkaninie, oferowane modele sprzedawane są w wielu wariantach jako: narożniki o dowolnej kombinacji, narożniki 90' i 45', narożniki w kształcie litery U, zestawy 3+1+1, 3+2+1, 3+2, oraz sofy 4-osobowe, sofy 3-osobowe, sofy 2-osobowe i fotele.  Jesteśmy otwarci na na Państwa sugestie dotyczące modyfikacji mebli nowoczesnych, np. wykonanie pod wymiar.
Wykonujemy meble tapicerowane do lokali użyteczności publicznej tj. puby, restauracje, salony, kancelarie, poczekalnie itp., zajmujemy się również  produkcją obramowań tapicerowanych do łózek sypialnianych, materacy siedzeniowych do łódek i jachtów, wymianą tapicerki foteli autobusowych, autokarowych i w busach oraz renowacją i naprawą mebli tapicerowanych.

Nasze meble, już od ponad 20 lat podbijają rynek skandynawski, gdzie cieszą się ogromną popularnością. Główną cechą wypoczynków jest wysoka jakość wykonania, niepowtarzalny skandynawski styl, wspaniały komfort oraz wieloletnia trwałość.